Cinema 4D Eğitimi


Cinema 4D Eğitimi Nedir?

Cinema 4D,  3 boyutlu modelleme programlarından biri durumunda. Maxon Cinema 4D, genel olarak her yönüyle güçlü görsel, üç boyutlu tasarım ve animasyon programı olarak da geniş ilgi görüyor. Cinema 4D ağırlıklı olarak TV yayıncılık, oyun tasarım, mimari görselleştirme ve masaüstü yayıncılık alanlarında kendine kullanım alanı buluyor.

Öte yandan, program yaygın olarak batı Avrupa ve civarındaki ülkeler tarafından da kullanılıyor. Bunun yanında son zamanlardaki performans artışları olan işlerin göz doldurmasıyla, diğer ülkelerde de popüler olan bir uygulama. Cinema 4D programı, daha çok Motion Graphic işlerinde kullanılıyor. Sektörel olarak daha çok televizyon kanalları kullanılıyor.

Ancak,  programın esnekliği ve diğer programlar ile aynı sonucu vermesi nedeniyle kullanıcılarına her alanda iş olanağı sağlıyor. Cinema 4D Eğitimi öncesi, katılım için herhangi bir grafik-tasarım alanında ön bilgi sahibi olmaya gerek yok. Bu eğitim programında, konular  katılımcılara en temelden en ileri seviyeye kadar detaylı bir şekilde anlatılıyor.

Cinema 4D Kursu Konuları :

1. Cinema 4D’e Giriş
2. Nurbs ile Modelleme
3. Obje Modelleme
4. Yüzey Kaplama
5. Işıklar ve Kameralar
6. Animasyon
7. Render
8. BodyPaint ( 3Boyutlu Obje Boyama )
9. MoGraph ( Motion Graphics )
10. Parçacıklar
11. Mocca 3
12. Thinking Particles ve XPresso

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Comment: 1

Leave a Comment